REKLAMA

„Nasz Dziennik” odmówił publikacji reklamy spotkania z dr A. Mandrelą

„Nasz Dziennik” odmówił publikacji reklamy spotkania z dr A. Mandrelą

Środowisko Marszu Niepodległości organizuje spotkania z dr Anną Mandrelą. „Nasz Dziennik” odmówił publikacji reklamy spotkania.

Jak już informowaliśmy, środowisko skupione wokół Stowarzyszenia Marsz Niepodległości oraz Rot Marszu Niepodległości organizują spotkania autorskie z dr Anną Mandrelą. Spotkanie odbyło się już między innymi w Katowicach. Dzisiaj spotkanie odbędzie się w Warszawie. Dotyczy ono oczywiście wydanej przez Stowarzyszenie Marsz Niepodległości książki dr Anny Mandreli pt. „Kto zdradził Witolda Pileckiego?”. Początek o godzinie 18:00 w lokalu przy ul. Foksal 3/5.

REKLAMA

Dowiadujemy się, że pan Tadeusz Matuszyk chciał zamówić reklamę tego spotkania w jednym z katolickich pism. Chodzi tutaj o znany i poczytny w kręgach prawicowych „Nasz Dziennik”. Redakcja odmówiła jednak publikacji ogłoszenia i to bez wyjaśnienia przyczyny! Głos w tej sprawie zabrał także znany youtuber Edward R., umieszczając w języku angielskim na swoim profilu na portalu społecznościowym Twitter. Dodajmy, że było to płatne ogłoszenie, za które pan Matuszyk chciał uczciwie zapłacić.

ZOBACZ TAKŻE: 18 grudnia spotkanie z dr Anną Mandrelą w Warszawie. Jest konkurs!

W opisie książki czytamy: „Jak doszło do aresztowania rtm. Witolda Pileckiego? To jedyna książka, która przedstawia nieznane dotąd fakty z ostatnich dwóch lat życia jednego z największych polskich bohaterów! Kto zdradził rtm. Pileckiego? Okazuje się, że autorzy poprzednich książek oskarżali zupełnie niewinne osoby… Przedstawiamy niepublikowane dotąd dokumenty ze Studium Polski Podziemnej i Instytutu Pamięci Narodowej oraz agenturalne meldunki, które przyczyniły się do aresztowania rtm. Pileckiego i jego towarzyszy”.

REKLAMA

Komentarze