REKLAMA

Narodowy Marsz Różańcowy już w najbliższą sobotę! „Zło dobrem zwyciężaj”

Narodowy Marsz Różańcowy już w najbliższą sobotę! „Zło dobrem zwyciężaj”

Już w najbliższą sobotę, 5 października ulicami Warszawy przejdzie Narodowy Marsz Różańcowy. Organizatorem są Roty Marszu Niepodległości.

Narodowy Marsz Różańcowy rozpocznie się o godzinie 13:00 na Placu Trzech Krzyży. Tam będzie miała miejsce zbiórka, formowanie szyku oraz przemowa otwierająca zgromadzenie i błogosławieństwo pasterskie. O 13:30 marsz wyruszy, w czasie którego odmawiany będzie różaniec.

ZOBACZ TAKŻE: Narodowy Marsz Różańcowy: „Wzywamy wszystkich do narodowego świadectwa obrony polskiej wiary” [WYDARZENIE]

Wydarzenie zakończy się na Placu Zamkowym przeproszeniem Boga za profanacje dokonywane przez tzw. środowiska LGBT podczas „parad równości”, o 15:00 będzie miała miejsce Msza św. przy kościele pw. Św. Anny. Przeproszenie Boga za grzechy LGBT wzbudziło spore zaintersowanie mediów.

Dzisiaj miała miejsce konferencja prasowa organizatorów, na której wystąpił Robert Bąkiewicz, prezes Rot Marszu Niepodległości, a także Marcin Dybowski z Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę. Ta będzie wspierała wydarzenie. „To nie jest inicjatywa polityczna (…), to jest modlitwa do Boga, uproszenie łask dla naszej Ojczyzny”, mówił prezes Bąkiewicz.

REKLAMA

Komentarze