REKLAMA

Nacjonalistki o roli kobiet “Nie chcemy parytetów. To uwłaczające” [WIDEO]

Nacjonalistki o roli kobiet “Nie chcemy parytetów. To uwłaczające” [WIDEO]

REKLAMA

W Warszawie po raz kolejny miała miejsce pikieta pod hasłem ,,W imieniu dam”. Nacjonalistki zabrały w ten sposób głos w dyskusji o roli kobiet w polskim społeczeństwie.

– Cechami dam są: kobiecość, subtelność, delikatność. I my takie cechy chcemy promować – mówiła Aleksandra Winiarska z Młodzieży Wszechpolskiej. Działaczka odniosła się także do stereotypów na temat kobiet z organizacji narodowych. – Z matek Polek stałyśmy, które tylko siedzą i rodzą dzieci stałyśmy się faszystkami, które tylko mordują – mówiła ironicznie.

Ks. Łukasz Szydłowski: Możemy zadać sobie pytanie czy po ’89 nie wpadliśmy w inną okupację [WIDEO]

Jedna z uczestniczek pikiety, na pytanie dlaczego wzięła udział w demonstracji, powiedziała: Chciałam pokazać wartość życia. Skomentowała też proaborcyjne postulaty feministek. – Propagują najbardziej brutalny rodzaj przemocy, czyli mordowanie nienarodzonych dzieci.

Kilka zdjęć z niedzielnej pikiety na placu Zamkowym Pikieta w Imieniu Dam 🇵🇱🌷👍

REKLAMA

Gepostet von Młodzież Wszechpolska – Warszawa am Montag, 12. März 2018

Całość relacji z pikiety “W imieniu dam” na temat walki o prawdziwą kobiecość znajduje się poniżej. w materiale Mediów Narodowych Aby być na bieżąco z nowymi produkcjami subskrybuj nasz kanał na portalu YouTube!

Zobacz też

REKLAMA

Komentarze