REKLAMA

Na Zachodzie tworzy się nowa „orientacja seksualna”. Mężczyźni przebierają się za lateksowe lalki

Na Zachodzie tworzy się nowa „orientacja seksualna”. Mężczyźni przebierają się za lateksowe lalki

Jak usiłują nas przekonać co bardziej światli przedstawiciele tzw. LGBT(itd.), samych płci naliczyli już kilkadziesiąt. W Niemczech w sierpniu rząd zatwierdził projekt ustawy zezwalającej na trzecią opcję płci w aktach urodzenia dla dzieci, które nie są „wyraźnie męskie lub żeńskie”. Z naszymi dwoma jesteśmy kompletnym Ciemnogrodem.

REKLAMA

A tymczasem portal Vice.com informuje nas o kolejnym, „postępowym” ruchu który co prawda miał się narodzić już w latach 80-tych XX w. ale dopiero teraz zaczyna święcić triumfy na Zachodzie. Są już tam podobno tysiące „heteroseksualnych” (jak twierdzi w/w portal) mężczyzn, którzy spełniają się życiowo dopiero wtedy, gdy przebierają się za lateksowe lalki kobiece.

Aby to zrobić, mężczyźni zakładają kompletne silikonowe kombinezony, protezy piersiowe, maski i wyszukane kostiumy, aby odtworzyć kobiecą formę. Społeczność jest aktywna w Internecie i spotyka się na specjalnych forach , aby pokazać swoje przemiany, tym bardziej że wielu odczuwa potrzebę ukrywania przyzwyczajenia przed rodziną i przyjaciółmi.

W ostatnich miesiącach media informują o kolejnych (pierwszy w Barcelonie) w Europie Zachodniej swoistych domach publicznych, w których żywe prostytutki zastąpiły właśnie lalki. Czy są one sztuczne czy są to owi „heteroseksualni mężczyźni” nie wiemy i wolelibyśmy nie wiedzieć.

dzienniknarodowy.pl

Zobacz także:

 

REKLAMA

Komentarze