REKLAMA

Islamscy imigranci cieszą się z pożaru Notre-Dame: „To wasz problem białasy”

Islamscy imigranci cieszą się z pożaru Notre-Dame: „To wasz problem białasy”

Przekaz z miejsca wczorajszego dramatu zszokował cały świat. Płonąca katedra Notre-Dame wywołała jednak lawinę lajków, śmiechów i serduszek ze strony islamskich imigrantów.

REKLAMA

„Allah jest wielki”, „Allah szybko odpowiedział”, „Lubię patrzeć na efekt karmy” – to tylko niektóre komentarze muzułmanów na widok płonącej katedry Notre-Dame.

https://twitter.com/DamienRieu/status/1117852138531479552

Okazuje się jednak, że tragedia cieszy także lewicowych działaczy: „Mam gdzieś Notre Dame w Paryżu bo mam gdzieś historię Francji” „ludzie płaczą nad kawałkami drewna, wallah, za bardzo lubicie francuską tożsamość, a my mamy ją w dupie, to wasz problem białasy”. Członkini kierownictwa lewicowego związku studentów UNEF.” – informuje Adam Gwiazda.

„Nabijacie się z islamu. Popieracie faceta, który żartuje z Mekki. Allah szybko odpowiedział”, „Nie cieszę się, ale lubię patrzeć na efekt karmy. Myślę o Palestynie, Syrii, Libii, Jemenie, Mali, Algierii, Wietnamie. Notre-Dame ginie w płomieniach” – przekazuje inne komentarze muzułmanów Adam Gwiazda.

Czytaj również: Francja: Pożar w paryskiej katedrze Notre-Dame

Przypominamy, że wczoraj około godziny 19:00 w katedrze pojawił się ogień. Obszar w centrum Paryża wokół katedry został ewakuowany. Z płonącej katedry uratowano relikwie męki Pańskiej oraz skarbiec.

REKLAMA

Komentarze