REKLAMA

MSZ nie udzieliło akredytacji Mediom Narodowym – PiS stosuje metody PO?

MSZ nie udzieliło akredytacji Mediom Narodowym – PiS stosuje metody PO?

Prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, a zarazem redaktor naczelny Mediów Narodowych poinformował na portalu społecznościowym Twitter o niepokojącej sytuacji – MSZ nie udzieliło (jak do tej pory) akredytacji na dzisiejszą konferencję prasową ministra Czaputowicza i Massa.

REKLAMA

Tym razem Media Narodowe są blokowane nie przez lewackie portale i media, ale tzw. „dobrą zmianę”. Jak widać PiS przy władzy nic nie zmienia. Robert Bąkiewicz komentuje zaistniałą sytuację na Twitterze – Wystąpiłem o nią jako red. naczelny portalu i tv. Czyli cenzura na poziomie medialnym? Czy może brakuje mikrofonów? – odp. Przywieziemy swoje.

Czytaj więcej: ONR w Wielkopolsce uderza w PiS: Dobra zmiana czy takie samo zło?

Najważniejszym politycznym wydarzeniem dzisiejszego dnia jest wizyta ministra spraw zagranicznych Niemiec Heiko Massa. Szef niemieckiej dyplomacji spotka się  z prezydentem Andrzejem Dudą, premierem Mateuszem Morawieckim i ministrem spraw zagranicznych Jackiem Czaputowiczem. Rozmowy będą dotyczyły  m.in. dwustronnych relacji między Polską a Niemcami oraz przyszłości UE.

Media narodowe to projekt, który w swoim zamyśle ma konsolidować środowisko patriotyczne. Kierując się tą filozofią działania zrzeszyliśmy w ramach inicjatywy wiele podmiotów, które chcą połączyć siły i działać wspólnie, aby wykreować nową jakość niezależnych mediów.

MediaNarodowe

REKLAMA

Komentarze