REKLAMA

Morawiecki komentuje aferę ws. Mariana Banasia: Być może do niego zadzwonię

Morawiecki komentuje aferę ws. Mariana Banasia: Być może do niego zadzwonię

Morawiecki wypowiedział się na temat afery ws. Mariana Banasia. Jak podkreślił premier – „Jeśli raport CBA będzie niekorzystny, być może zadzwonię do niego”.

Konkretne stanowisko premiera Morawieckiego ws. Banasia? ” Marian Banaś przyczynił się bardzo do usprawnienia systemu finansowego. Ja nie czytałem jeszcze w szczegółach tego raportu, który został przygotowany przez CBA, i właśnie ten weekend mam zaplanowane to przeczytać. Jak będę miał wyrobiony pogląd w tej kwestii, będę mógł coś więcej powiedzieć” – komentuje premier.

Przypominamy, że niedawno prezes NIK został oskarżony o niejasne związki z przestępczym półświatkiem i składanie fałszywych oświadczeń majątkowych. Chodzi o kamienicę w Krakowie, w której prowadzono „pokoje gościnne” wynajmowane na godziny.

CZYTAJ TAKŻE: Ciąg dalszy afery z kamienicą prezesa NIK: „Wszyscy wiedzą, że chodzi się tam po seks”

Z kamienicy, którą do oświadczenia majątkowego wpisał prezes NIK Marian Banaś, w której funkcjonował hotel na godziny, w sobotę wieczorem zniknęły wszystkie informacje i tabliczki o prowadzonej tam działalności. W Internecie można jednak wciąż znaleźć opinie osób, które wynajmowały pokoje: „K. ma dużo klientów, ale głównie takich na godziny… i z tego słynie. Co trzy godziny przychodzą inne pary w celu… wiadomym. Nikt tak naprawdę nie przychodzi tam na nocleg”

REKLAMA

Komentarze