REKLAMA

Młodzież Wszechpolska zachęca: „Dołącz do największej organizacji nacjonalistycznej”

Młodzież Wszechpolska zachęca: „Dołącz do największej organizacji nacjonalistycznej”

Przy okazji jesieni i corocznego Marszu Niepodległości wszechpolacy rozpoczynają akcję rekrutacyjną. Największa organizacja nacjonalistyczna reklamuje się poprzez filmiki promocyjne i zaprasza do dołączenia w szeregi Młodzieży Wszechpolskiej.

REKLAMA

Jak zauważają wszechpolacy: „Jedną z głównych narodowych przywar Polaków jest bierność! Bierność, która skutkuje tym, że nasze społeczne życie układają siły wrogie Polsce i Polakom! To w rękach młodych leży przyszłość narodu polskiego i Polski. Pokaż, że praca ma sens, że aktywność ma sens! Zwalcz w sobie bierność! Rozwijaj się! Dołącz do największej organizacji nacjonalistycznej” – zachęcają.

Młodzież Wszechpolska jest największą organizacją nacjonalistyczną zrzeszającą ludzi młodych, aktywnych i ideowych. Istnieje w każdym województwie i ma w całej Polsce ponad sto kół. Angażuje się w różne inicjatywy na poziomie zarówno lokalnym jak i ogólnopolskim.

DOŁĄCZ DO MŁODZIEŻY WSZECHPOLSKIEJ: KLIK

Wszechpolacy współpracują z takimi organizacjami jak Związek Żołnierzy NSZ. MW odwołuje się do idei polskiego nacjonalizmu wykuwając jego współczesną formę, aktywnie uczestniczy w organizacji Marszu Niepodległości i wykonujemy codzienną ciężką pracę u podstaw na rzecz naszego narodu.

REKLAMA

Komentarze