REKLAMA

Młodzież Wszechpolska deklasuje Thunberg. Niezwykła eko-kampania już dzisiaj w całym kraju

Młodzież Wszechpolska deklasuje Thunberg. Niezwykła eko-kampania już dzisiaj w całym kraju

Młodzież Wszechpolska deklasuje Gretę Thunberg. Niezwykła eko-kampania w ramach akcji “Kocham Polskę” już dzisiaj w całym kraju.

Kocham Polskę to kampania społeczna, której inicjatorem i organizatorem jest Młodzież Wszechpolska. Wszechpolacy co roku promują i przypominają w ten sposób o ważnych wydarzeniach. W zeszłym roku broniono polskiej rodziny, w tym postanowiono przypomnieć o racjonalnej ekologii.

Brak obrazka

Jak co roku Młodzież Wszechpolska w okolicach 14 lipca organizuje kampanię społeczną “Kocham Polskę”. Akcja ma na celu pokazanie Polakom, że Święto Zakochanym może odnosić się również do Polski. Tegoroczny plakat w niezwykły sposób przypomina o ekologii. Tegoroczne plakaty będzie można odebrać 14 lutego w całej Polsce – działacze MW pojawią się na ulicach miast i rozdadzą mieszkańcom darmowe kalendarze.

WEŹ UDZIAŁ W WYDARZENIU –> LISTA MIAST, W KTÓRYCH BĘDĄ ROZDAWANE PLAKATY

“Motywem tegorocznej akcji jest ekologia. Uważamy, że polska przyroda jest dobrem wspólnym wszystkich Polaków, dlatego tak ważne jest dbanie o nią każdego dnia. Nowoczesny patriotyzm to nie tylko miłość do Ojczyzny, gotowość do poświęceń dla niej, czy pamięć o bohaterach. To również dbanie o środowisko naturalne” – zachęcają narodowcy.

“Jeśli chciałbyś otrzymać egzemplarz plakatu tegorocznej Kampanii Kocham Polskę, a nie możesz go odebrać w podanym terminie, napisz do nas. Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy możliwość odbioru” – deklarują wszechpolacy.

REKLAMA

Komentarze