REKLAMA

Milioner-pedofil dwa dni przed samobójstwem zmienia testament: „Ojejku, ależ przypadek!”

Milioner-pedofil dwa dni przed samobójstwem zmienia testament: „Ojejku, ależ przypadek!”

Milioner-pedofil 48 godzin przed powieszeniem postanowił zmienić testament. Jeffrey Epstein podpisał dokument, z którego wynika, że cały majątek trafił do anonimowej grupy „1953 Trust”.

„48 godzin przedtem zanim się powiesił w celi więzienia milioner-pedofil Jeffrey Epstein sporządził nowy testament, wg którego jego majątek – 577 000 000 dolarów – trafia do anonimowej grupy „1953 Trust”. Ojejku, ależ przypadek!” – informuje na Twitterze Adam Gwiazda.

New York Post napisał duży artykuł, w którym powoływał się na dokumentację sądu. „To co dziwi, to data, fakt, że wszystko to było zrobione na kilka dni przed jego śmiercią” – powiedział dla gazety anonimowy informator. Przy podpisywaniu nowego testamentu był obecny adwokat meksykańskiego barona narkotykowego Joaquína Guzmána Loery.

Milioner-pedofil popełnił samobójstwo na początku sierpnia. W więzieniu znajdował się w związku z zarzutami o molestowanie seksualne nieletnich. W sprawę zaangażował się nawet prezydent USA. Trump napisał na Twitterze, że za śmiercią mężczyzny mógł stać… Bill Clinton.

REKLAMA

Komentarze