REKLAMA

Mężczyzna wtargnął z nożem na pocztę i zasłabł

Mężczyzna wtargnął z nożem na pocztę i zasłabł

Do urzędu pocztowego w Krośnie wtargnął mężczyzna z nożem w ręku po czym zemdlał. Gdy się ocknął oraz opatrzony przez pogotowie ratownicze został aresztowany. Nie ustalono jeszcze motywów wkroczenia 58-latka.

REKLAMA

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 10. w urzędzie pocztowym w Krośnie. 58-letni mężczyzna wkroczył do budynku z nożem w ręku. Przerażone kobiety pracujące w poczcie zadzwoniły od razu po ochronę. Napastnik z tego powodu zemdlał przestraszony.

Zobacz także: Z OSTATNIEJ CHWILI! Nie żyje rzecznik Państwowej Komisji Wyborczej

Na miejsce zdarzenia przyjechała karetka pogotowia oraz funkcjonariusze policji. Po ocknięciu się podejrzanego oraz przebadaniu przez medyków, mężczyzna został aresztowany i przetransportowany na komendę policji.

„Zaniepokojone kobiety zaalarmowały ochronę, a w tym czasie 58-latek osunął się na podłogę i zemdlał. Medycy stwierdzili, że nie ma przeciwwskazań, aby zatrzymać 58-letniego krośnianina. Trafił do policyjnego aresztu i w najbliższym czasie zostanie przesłuchany” – skomentował asp. sztab. Paweł Buczyński z Krosna.

Według świadków na miejscu nie było na szczęście osób postronnych oprócz personelu oraz ochroniarzy. Jak dotychczas nie ustalono motywów napastnika. Najprawdopodobniej 58-latek chciał przeprowadzić napad.

polsatnews.pl

REKLAMA

Komentarze