REKLAMA

Mentzen: Brak stabilności w ministerstwie finansów

Mentzen: Brak stabilności w ministerstwie finansów

W Polsat News dr Sławomir Mentzen z Konfederacji skrytykował działania kadrowe rządu w sprawie ministerstwa finansów. Porównał je do częstych wymian trenerów w słabo zarządzanych klubach piłkarskich.

Działacz partii KORWiN scharakteryzował postać nowego ministra finansów Tadeusza Kościńskiego – „Tadeusz Kościński był do tej pory nieznany szerzej opinii publicznej. Niedawno był wiceministrem finansów, wcześniej wiceministrem rozwoju. To zaufany człowiek premiera Morawieckiego, kolega z banku z lat 90. Każdy, kto wie, jak wyglądał w dzikich latach 90. Polski sektor bankowy, powinien rozumieć, jakie to powiązania”.

Brak obrazka

Zobacz także: Szokujące sceny we Wrocławiu. Policjanci pobili się o… miejsca parkingowe

„W Polsce ministrowie finansów zmieniają się podobnie często, co trenerzy w klubach Ekstraklasy, które sobie nie radzą, zarządzanych przez niezbyt fortunnych prezesów” – skrytykował działania rządu dr Sławomir Mentzen.

Według Sławomira Mentzena nie jest wiadomo, czy nowy minister finansów poradzi sobie z bieżącymi problemami w resorcie i w polskiej gospodarce – „Obecnie planowany budżet nie zawiera wydatków, które powinny zostać zawarte zgodnie z obietnicami wyborczymi, a zawiera dochody, których być może nie będzie”.

Wesprzyj już dziś organizację X Marszu Niepodległości!

polsatnews

REKLAMA

Komentarze