REKLAMA

Margaret chce dokonać apostazji. Z powodu… masturbacji: „Czysty odlot”

Margaret chce dokonać apostazji. Z powodu… masturbacji: „Czysty odlot”

Piosenkarka Margaret udzieliła kontrowersyjnego wywiadu dla „Playboya”. Gwiazdka poinformowała gazetę, że dokona apostazji. Powodem okazała się… masturbacja. Internet bezlitośnie skomentował decyzję kobiety.

„Mam takie wspomnienie z okresu nastoletniego, gdy jeszcze regularnie byłam przymuszana do chodzenia do kościoła i co tydzień spowiadałam się z masturbacji. LOL. Of course I did. Z perspektywy czasu przeraża mnie, jak bardzo poznawanie własnego ciała było i jest stygmatyzowane. Dlatego planuję w najbliższym czasie dokonać apostazji” – wyznała Margaret w tabloidzie.

REKLAMA

Piosenkarka odrzuca religię także z innych powodów. Okazuje się, że Kościół nadal wywiera presję na kobietach, aby te miały potomstwo: „W Polsce dalej wymaga się od kobiet, aby rodziły dzieci. A ja nie wiem. Wydaje mi się, że byłabym złą matką (…) Dla dziecka jednak trzeba umieć się uziemić. Nie wiem, czy ja to potrafię. Teraz nie jestem w stanie oddać całej swojej uwagi dziecku, po prostu nie chcę. Mam tyle planów, marzeń” – wyznaje Margaret.

https://twitter.com/KoszmarCenzora/status/1161654059855732742

W Internecie zawrzało. Pod artykułem można przeczytać wiele krytycznych słów: „Kościół tego nie przeżyje”, „Współczuję jej pogubienia”, „Podejrzewam, że ta pani nawet nie wie kto nim jest i gdzie go można znaleźć”.

REKLAMA

Komentarze