REKLAMA

Środa: Bodnar to obrońca resztek cywilizacji, która ginie pod rządami PiS

Środa: Bodnar to obrońca resztek cywilizacji, która ginie pod rządami PiS

Magdalena Środa wieszczy koniec świata pod rządami PiS. Argumentuje to traktowaniem Rzecznika Praw Obywatelskich. Jak zapewnia – to doskonały obrońca resztek cywilizacji.

REKLAMA

„Adam Bodnar jest nie tylko doskonałym Rzecznikiem Praw Obywatelskich ale również obrońcą resztek cywilizacji, która pod rządami PiS ginie” – napisała na portalu społecznościowym Facebook, Magdalena Środa.

Adam Bodnar jest nie tylko doskonałym Rzecznikiem Praw Obywatelskich ale również obrońcą resztek cywilizacji, która pod…

Opublikowany przez Magdalena Środa Sobota, 22 czerwca 2019

„Osobiście chętnie podałabym wielu przestępców torturom i traktowała jak bestie, ale nie chciałabym żyć w państwie, które kieruje się takimi doraźnymi emocjami a nie prawem, którego podmiotem jesteśmy my wszyscy niezależnie od tego czy jesteśmy tego godni czy nie. Ale zbliża się koniec świata naszej cywilizacji, widać, że nie tylko klimatyczny..” – dodaje we wpisie.

Czytaj także: Bodnar o zatrzymaniu mordercy 10-latki: Wystarczyłoby wezwanie na przesłuchanie

Przypominamy, że niedawno Bodnar odniósł się do zatrzymania zabójca 10-letniej Kristiny. Stwierdził, że mordercy należało wezwać na przesłuchanie, a samo zatrzymanie nazwał „brutalnym i niepotrzebnym”.

Zachowania RPO bronią dziennikarze związani z opozycją, KOD czy lewicowi politycy. Krytykują natomiast zwykli obywatele, którzy celnie wskazują na absurdalność obrony mordercy: „Fajnie, że Adam Bodnar znalazł sobie obywatela, którego chce i może być rzecznikiem.”

REKLAMA

Komentarze