REKLAMA

Lewica radzi jak się bronić przed gwałtem. To… defekacja w odpowiednim momencie

Lewica radzi jak się bronić przed gwałtem. To… defekacja w odpowiednim momencie

Niemiecka lewica radzi kobietom jak mają się bronić przed gwałtem i imigrantami. Sposobem jest… defekacja w odpowiednim momencie.

REKLAMA

Niemiecka lewica osiągnęła szczyt żenady? Jedna z ekspertek i feministka poradziła kobietom ochronę przeciwko gwałtom. Ma nią być „defekacja w odpowiednim momencie”. „Może to znacznie skrócić akt seksualny, który mógł zostać popełniony w sposób przestępczy” – uważa kobieta.

Niestety, to nie jest żart. Lewicowa ekspertka uważa, że młode dziewczęta w ten sposób ustrzegą się przed gwałtami. Jednocześnie wydaje się, że Angelika Oetken nie dostrzega związku między masową imigracją a rosnącą liczbą przestępstw seksualnych. Na Twitterze mianuje się ekspertką od nadużyć seksualnych, gwałtów czy napastowań.

ZOBACZ TAKŻE: Winnicki: „Winę za samobójstwa nastolatków ponosi przede wszystkim ideologia LGBT”

Oetken, urodzona w 1964 roku, mówi, że mieszka w Berlinie i pracuje w jednej z komórek, która ma przeciwdziałać wykorzystywaniu seksualnego utworzonego przez rząd federalny. Kobieta na Twitterze dzieli się swoimi lewicowymi pomysłami na temat ochrony przed gwałtami, jednocześnie nie pisząc nic o granicach czy innych sposobach walki z rosnącą wciąż przestępczością ze strony imigrantów.

REKLAMA

Komentarze