REKLAMA

Legendarny bramkarz odpowiada Jandzie: „To demokratyczny kraj, można wyjechać za granicę”

Legendarny bramkarz odpowiada Jandzie: „To demokratyczny kraj, można wyjechać za granicę”

REKLAMA

Krystyna Janda wyraziła niedawno oburzenie faktem, iż polscy kibice emocjonują się występami swojej drużyny narodowej. Aktorce odpowiedział legendarny bramkarz reprezentacji Polski Jan Tomaszewski.

Mówię o polskich kibicach, którzy przy byle sukcesie dostają po prostu jakiegoś irracjonalnego obłędu i manii wielkości. Ja tego nie mogę słuchać- mówiła Janda.

Czytaj także: Były reprezentant Polski: “To jest niesamowita duma, rozpiera Cię gdy wychodzisz na boisko reprezentując barwy biało-czerwone”

To zwycięstwo [w mundialu] jest dla mądrych. Ja po prostu nie mogę… myślę, że gdybyśmy zwyciężyli, to nie dałoby się wytrzymać już dalej w tej euforii zwycięstwa- dodała.

REKLAMA

Do kontrowersyjnych słów aktorki w programie „Minęła20” odniósł się natomiast Jan Tomaszewski- Chcę pani Krystynie Jandzie powiedzieć, że to, iż zakwalifikowaliśmy się na mundial to wielka promocja dla kraju, wiele państw nam zazdrości. Każdy Polak powinien być z tego dumny, a jeśli nie jest – to demokratyczny kraj, można wyjechać za granicę- tłumaczył.

niezalezna.pl

Zobacz także:

 

REKLAMA

Komentarze