REKLAMA

Legendarny bramkarz odpowiada Jandzie: „To demokratyczny kraj, można wyjechać za granicę”

Legendarny bramkarz odpowiada Jandzie: „To demokratyczny kraj, można wyjechać za granicę”

Krystyna Janda wyraziła niedawno oburzenie faktem, iż polscy kibice emocjonują się występami swojej drużyny narodowej. Aktorce odpowiedział legendarny bramkarz reprezentacji Polski Jan Tomaszewski.

Mówię o polskich kibicach, którzy przy byle sukcesie dostają po prostu jakiegoś irracjonalnego obłędu i manii wielkości. Ja tego nie mogę słuchać- mówiła Janda.

Czytaj także: Były reprezentant Polski: “To jest niesamowita duma, rozpiera Cię gdy wychodzisz na boisko reprezentując barwy biało-czerwone”

To zwycięstwo [w mundialu] jest dla mądrych. Ja po prostu nie mogę… myślę, że gdybyśmy zwyciężyli, to nie dałoby się wytrzymać już dalej w tej euforii zwycięstwa- dodała.

Do kontrowersyjnych słów aktorki w programie „Minęła20” odniósł się natomiast Jan Tomaszewski- Chcę pani Krystynie Jandzie powiedzieć, że to, iż zakwalifikowaliśmy się na mundial to wielka promocja dla kraju, wiele państw nam zazdrości. Każdy Polak powinien być z tego dumny, a jeśli nie jest – to demokratyczny kraj, można wyjechać za granicę- tłumaczył.

niezalezna.pl

Zobacz także:

 

REKLAMA

Komentarze