REKLAMA

Kukiz’15 poparł obywatelską inicjatywę ustawodawczą Bąkiewicza: „Będziemy zbierać podpisy” [WIDEO]

Kukiz’15 poparł obywatelską inicjatywę ustawodawczą Bąkiewicza: „Będziemy zbierać podpisy” [WIDEO]

-Do obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej anty-447 zainicjowanej przez Stowarzyszenie Marsz Niepodległości dołącza po Konfederacji i Prawicy RP ruch Kukiz’15. Bardzo się cieszę, że możemy wspólnie działać dla Polski – powiedział na konferencji prasowej w Sejmie Robert Bąkiewicz prezes SMN i organizator wielkiego marszu STOP 447.

Po kampanii #NieDlaRoszczeń i wielkim marszu przeciw bezspadkowym roszczeniom żydowskim wobec Polski zaangażowanie Marszu Niepodległości się nie kończy. Po zdjęciu z obrad przez Prawo i Sprawiedliwość ustawy anty-447 autorstwa Kukiz’15 prezes SMN Robert Bąkiewicz zapowiedział zebranie 100 000 podpisów pod obywatelską inicjatywą ustawodawczą. Wczoraj poparła ten pomysł Konfederacja, dziś Kukiz’15.

-Bardzo cieszymy się z tej inicjatywy, włączymy się aktywnie w przygotowanie projektu ustawy i będziemy zbierać podpisy pod obywatelską ustawą – powiedział na konferencji prasowej Tomasz Rzymkowski z klubu Kukiz’15.

Jak poinformował Tomasz Kalinowski z Zarządu SMN we wtorek odbędzie się szerokie spotkanie robocze, na którym zostanie wypracowana obywatelska ustawa.

Zobacz także: Robert Bąkiewicz: „Będzie obywatelska inicjatywa ustawodawcza przeciw 447”

REKLAMA

Komentarze