REKLAMA

Kto chce obalić polski rząd? Czeka nas głęboki kryzys państwa? [WIDEO]

Kto chce obalić polski rząd? Czeka nas głęboki kryzys państwa? [WIDEO]

Ktoś próbował wmieszać Roty Niepodległości w „rewolucję”. Media Narodowe rozmawiały z prezesem Rot, Robertem Bąkiewiczem. Zachęcamy do wysłuchania!

Agnieszka Jarczyk rozmawiała z prezesem Stowarzyszenia Marsz Niepodległości i Rot Niepodległości, Robertem Bąkiewiczem. Wywiad rozpoczął się od wyjaśnienia pewnej manipulacji, która pojawiła się w Internecie. Ktoś wykorzystał logo Rot Niepodległości w swoim „rewolucyjnym” manifeście. Robert Bąkiewicz tłumaczył: „Miałem kontakt z takimi ludźmi, z którymi rozmawiałem i chciałem udzielić jakiejś pomocy. Myślę, że ktoś za daleko wyciągnął jakieś wnioski, został na Facebooku zaprezentowany manifest nawołujący do rewolucji, do obalenia rządu”. Zaznaczył, że zrobiono to bez wiedzy Rot Niepodległości.

REKLAMA

ZOBACZ TAKŻE: Krzysztof Bosak na Śląsku o pracownikach transgranicznych!

Robert Bąkiewicz podkreślił także, że nie jest oczywiście zwolennikiem obalania rządu, rewolucji czy innych zadym. Roty Niepodległości prowadzą patriotyczną pracę u podstaw. „Tak się nie robi. Nie korzysta się z czyichś znaków graficznych bez pozwolenia. Ja w żaden sposób nie jestem za obalaniem rządu, za rewoltą czy za jakimiś ulicznymi zadymami, a raczej za pracą taką, która będzie pokazywała polskiemu rządowi, że podejmowane przez niego decyzje są bardzo negatywne i będą się odbijały w sposób zasadniczy na życiu wszystkich obywateli w Polsce”. Roty odcięły się więc od tego manifestu, a po rozmowie Roberta Bąkiewicza z prowodyrem całej tej sytuacji, manipulująca grafika została usunięta. Zachęcamy do wysłuchania całej rozmowy!

REKLAMA

Komentarze