REKLAMA

Krzysztof Bosak: Rząd chroni banki! O nowych restrykcjach [WIDEO]

Krzysztof Bosak: Rząd chroni banki! O nowych restrykcjach [WIDEO]

Gościem Mediów Narodowych był Krzysztof Bosak, poseł Konfederacji i kandydat tego ruchu na prezydenta naszego kraju. Mówił o bankach i nowych restrykcjach.

REKLAMA

Media Narodowe odbyły kolejną rozmowę z Krzysztofem Bosakiem, kandydatem Konfederacji na funkcję Prezydenta RP. Poseł Konfederacji i wiceprezes Ruchu Narodowego mówił o ostatnich wydarzeniach w Sejmie, o bankach, kryzysie i nowych restrykcjach związanych rzecz jasna z cały czas się w Polsce rozwijającą epidemią koronawirusa. Pierwszym tematem było głosowanie, w którym odrzucono postulat Konfederacji o sześciomiesięcznej przerwie dla kredytobiorców i leasingowców. Za poprawką zagłosowało jedynie 13 posłów, w tym oczywiście wszystkich 11 posłów Konfederacji.

Krzysztof Bosak skomentował to w następujący sposób: „Głosowanie to pokazało, że tak jak wcześniej już przewidywałem i oceniałem to w swoich wystąpieniach sejmowych, nie ma po stronie rządu zainteresowania realną ochroną praw kredytobiorców czy leasingobiorców. Premierem jest człowiek, który wywodzi się z sektora bankowego, jest gotów uruchomić dowolnie wielkie pieniądze z NBP, które będą dystrybuowane przy pomocy banków komercyjnych w formie kredytów”. Według Krzysztofa Bosaka, Konfederacji i narodowców obecny rząd bardziej dba o banki, niż o realne bezpieczeństwo ekonomiczne przedsiębiorców czy pracowników.

ZOBACZ TAKŻE: Wybory prezydenckie: Jakubiak, Piotrowski, Żółtek, Tanajno zarejestrowani

Krzysztof Bosak zaznaczył, że mimo odrzucenia poprawki Konfederacji on nie zrezygnuje z tego tematu. Ruszyła też petycja w tej sprawie. „Petycje służą wywieraniu presji na rząd i tak naprawdę to nigdy nie da się na początku ocenić czy jakaś petycja jest skuteczna”. Według Bosaka dzięki takiej petycji postulaty Konfederacji dotrą do większej liczby osób. Krzysztof Bosak w czasie rozmowy podkreślał, że postulaty sojuszu narodowców, wolnościowców i tradycjonalistów służą Polakom i Polsce, a nie wielkim bankom. Warto zapoznać się z tą ponad dwudziestominutową rozmową. Zapraszamy na kanał Mediów Narodowych!

REKLAMA

Komentarze