REKLAMA

Krzysztof Bosak: „Pohańbiono wizerunek Matki Boskiej” [WIDEO]

Krzysztof Bosak: „Pohańbiono wizerunek Matki Boskiej” [WIDEO]

Gościem Mediów Narodowych był Krzysztof Bosak wiceprezes partii Ruch Narodowy oraz kandydat z Warszawy do europarlamentu z listy Konfederacji. Udzielił jak co tydzień w piątek, swojego komentarza na temat ostatnich wydarzeń politycznych.

Krzysztof Bosak wskazał w swoim komentarzu, że od czasu interpelacji poselskiej złożonej przez Roberta Winnickiego w sprawie amerykańskiej ustawy JUST/447 w 2017 roku wzrosła świadomość społeczeństwa na temat roszczeń żydowskich. Dokonało się to dzięki licznym publikacjom oraz zaangażowaniu wolontariuszy ze stowarzyszenia Marszu Niepodległości.

REKLAMA

Przypomniał także, że roszczenia żydowskie są dziś wypłacane na sposób indywidualny poprzez rozprawy sądowe. Zaznaczył, że ustawa reprywatyzacyjna ministra Patryka Jakiego oraz profesora Kamila Zaradkiewicza miała w jakiś sposób temu zaradzić.

„Ustawa reprywatyzacyjna miała oddalić ryzyko wypłacania całościowych roszczeń. Chciano zmniejszyć odszkodowania do niewielkiego procenta bez wskazania na narodowość, na które państwo polskie byłoby stać”

– mówił Krzysztof Bosak.

Odniósł się także to sprawy profanacji wizerunki Matki Boskiej, gdzie złotą aureolę zastąpiono kolorami ruchu LGBT – „Dla nas katolików Maryja oprócz bycia Matką Zbawiciela, jest także wzorem wszelkich cnót. Prostokąt sześciobarwny jest zaprzeczeniem cnoty oraz afirmacją swawoli seksualnej”.

„Była to próba pohańbienia wizerunku, dla nas świętej Maryi Królowej Polski” – skwitował wiceprezes Ruchu Narodowego.

Zapraszamy do obejrzenia całości komentarza w materiale poniżej:

Już dziś w Warszawie odbędzie się ogólnopolska manifestacja #STOP447 przeciw roszczeniom diaspory żydowskiej wobec Polski. Weź udział w wydarzeniu KLIK

REKLAMA

Komentarze