REKLAMA

Krzysztof Bosak: musimy odpowiadać na to prawdą [WIDEO]

Krzysztof Bosak: musimy odpowiadać na to prawdą [WIDEO]

Dziś gościem Mediów Narodowych był jeden z liderów Konfederacji Krzysztof Bosak. Tematem rozmowy, która poprowadził redaktor Michał Murgrabia, była analiza odnośnie do wyników wyborów.

Rozmowa pomiędzy jednym z liderów Konfederacji Krzysztofem Bosakiem, a redaktorem Michałem Murgrabią dotyczyła analizy powyborczej. Polityk merytorycznie odniósł się do najnowszych wydarzeń politycznych.

– Ta grupa 18-24. Oni głosowali nawet chyba ponad dwa razy rzadziej niż najstarsi wyborcy. W przypadku najstarszych wyborców ta frekwencja wynosiła czterdzieści kilka procent. W przypadku najmłodszych wyborców ta frekwencja była dwa razy niższa. – powiedział Krzysztof Bosak na temat niskiej frekwencji wśród młodych ludzi, czyli naturalnego elektoratu Konfederacji.

Krzysztof Bosak mówił, że jest wielu ludzi, którzy doceniają pracę jaką wykonują politycy Konfederacji. Przyznał, że dzień po wyborach spotkał wielu sympatyków wyrażających smutek po niekorzystnym wyniku. Dodał, że jest to budujące i motywujące do dalszej pracy.

– Posługiwanie się taką psychomanipulacją wobec naszych wyborców byłoby po prostu nieetyczne – powiedział Krzysztof Bosak zapytany o to czy Konfederacja mogłaby wzorem PiSu sugerować fałszerstwa wyborcze w odpowiedzi na ten wynik.

Jeden z liderów Konfederacji przyznał, że już obecnie odbywają się narady różnych liderów Konfederacji. Dotyczą one wspólnego startu w wyborach do Sejmu i Senatu, które odbędą się już jesienią.

Całość rozmowy można obejrzeć na nagraniu poniżej, zapraszamy:

REKLAMA

Komentarze