REKLAMA

Przedstawiamy Krystiana Kamińskiego, narodowego posła Konfederacji: „Moje idee są niezmienne”

Przedstawiamy Krystiana Kamińskiego, narodowego posła Konfederacji: „Moje idee są niezmienne”

Krystian Kamiński został posłem z ramienia Konfederacji. Wieloletni działacz narodowy i społeczny, lider Ruchu Narodowego w woj. lubuskim zapowiada, że ma zamiar pracować merytorycznie i punktować rządzących.

REKLAMA

Kim jest Krystian Kamiński? 36-latek jest pełnomocnikiem Ruchu Narodowego w województwie lubuskim. Z wykształcenia jest kulturoznawcą, ukończył Europejski Uniwersytet Viadrina we Frankfurcie nad Odrą.

Od kilkunastu lat udziela się społecznie i charytatywnie. Przez lata był liderem Młodzieży Wszechpolskiej w województwie lubuskim. Mieszka w Zielonej Górze, gdzie prowadzi firmę zajmująca się logistyką w transporcie lądowym. Ma żonę i dwójkę dzieci.

Kamiński koordynował pracę i organizację komitetów wyborczych podczas ostatnich wyborów samorządowych oraz do parlamentu polskiego i europejskiego. Poseł zapowiada, że od lat jego idee są niezmienne, a Konfederacja chce być przede wszystkim merytoryczną opozycją.

„Uważam, że ludzie chcieli coś nowego. Słysząc ciągle to samo od wszystkich innych ugrupowań stwierdzili, że coś musi się zmienić. Wydaje mi się, że ludzie doceniają to, że ktoś im mówi szczerze, że im nie obiecuje niczego dodatkowego, tylko mówi, że państwo powinno trochę mniej zarabiać” – komentuje poseł.

REKLAMA

Komentarze