Kraków: III Konferencja Gospodarcza im. Adama Doboszyńskiego

Dnia 28. października odbędzie się  III Konferencja Gospodarcza im. Adama Doboszyńskiego pt. „Gospodarka Narodowa. Dystrybucjonizm, protekcjonizm czy socjalizm?” organizowana przez środowisko portalu 3droga.pl i Stowarzyszenia Trzecia Droga. Konferencja odbędzie się 28 października w Krakowie przy ulicy Szlak 65. Konferencja jest objęta patronatem medialnym Mediów Narodowych.

REKLAMA

Kolejna edycja tego wydarzenia chce tym razem odpowiedzieć na pytanie: jaki system gospodarczy jest najbardziej kompatybilny z nacjonalistycznym systemem wartości? Która z reprezentowanych opcji jest najbliższa ziszczenia gospodarki narodowej? Czy będzie to dystrybucjonizm, protekcjonizm czy może socjalizm?

Pierwszą opcję reprezentował będzie Maciej Wąs, redaktor portalu dystrybucjonizm.pl i ChestertonPolska.org.
O protekcjonizmie opowie Michał Wawer, członek Zarządu Głównego Ruchu Narodowego, odpowiedzialny za gospodarczą część programu RN „Suwerenny Naród w XXI wieku”.
Socjalizmu bronił natomiast będzie Michał Stefaniak, znany z facebookowego bloga Socjalnacjonalista, przedstawiciel środowiska Autonomicznych Nacjonalistów. 


Po wystąpieniach naszych prelegentów rozpocznie się debata, w której będą oni mogli wzajemnie sobie zadawać pytania. W trzeciej części oddamy głos publiczności.

___________________
Zobacz najnowszy reportaż Mediów Narodowych

REKLAMA

Komentarze