REKLAMA

Korwin-Mikke przepytany na lotnisku w Anglii z poglądów politycznych

Korwin-Mikke przepytany na lotnisku w Anglii z poglądów politycznych

W Wielkiej Brytanii trwa proceder przypytywania kontrowersyjnych polityków z ich poglądów politycznych na tamtejszych lotniskach. Tym razem ofiarą padł Janusz Korwin-Mikke, który udał się do Londynu. Prezes partii Korwin i jeden z liderów Konfederacji przeszedł rewizję bagażów podróżnych oraz jego poglądów. Polityk oburzony jest taką praktyką angielskich służb.

REKLAMA

Jeden z liderów Konfederacji, Janusz Korwin-Mikke został zatrzymany na lotnisku w Londynie w celu rewizji osobistej przez tamtejsze służby. Jak relacjonuje kandydat do Sejmu z okręgu warszawskiego został on przepytany w kwestii poglądów politycznych.

„Przede wszystkim przepytano mnie z poglądów politycznych!! Musiałem -dokładnie wyjaśniać, czy w/g mnie w państwie powinien istnieć parlament, i jaki powinien mieć zakres władzy!!” – wyjawił oburzony polityk.

Jego bagaż podróżny został dokładnie przeczesany przez czterech mundurowych – „Jednak liczyli mi nawet tabletki lekarstw!!” – wyjawia zdumiony sytuacją Janusz Korwin-Mikke.

Czytaj więcej: SONDAŻ: Pięć partii w Sejmie. Konfederacja kolejny raz nad progiem

Powiedział również, iż musiał wyjawić imiona liderów Konfederacji, lecz odpowiedział, iż jest prezesem partii Korwin – „Wypytywali mnie o KONFEDERACJĘ – i nazwiska liderów KONFEDERACJI. Czym prędzej wyjaśniłem, że jestem prezesem partii KORWiN”.

Niesamowite! Na lotnisku w Londynie zostałem poddany nie tylko b. dokladnej rewizji (nie osobistej, tylko bagażu -…

Opublikowany przez Janusz Korwin-Mikke Niedziela, 15 września 2019

O nasłanie na jego osobę angielskich służb mundurowych oskarża grupę żydów ortodoksyjnych, którzy mieli lecieć wraz z nim – „Mam podejrzenie: przy wejściu do samolotu w pierwszych rzędach siedziało ok. 10 żydów-ortodoksów – i wyraźnie mnie rozpoznali”.

„Nawet w Związku Sowieckim i III Rzeszy nie blokowano politykom z innych krajów wjazdu z powodu poglądów politycznych” – skwitował na koniec Janusz Korwin-Mikke.

Facebook

REKLAMA

Komentarze