REKLAMA

Korwin-Mikke ostro o politykach: „Dostają pieniądze od Żydów”

Korwin-Mikke ostro o politykach: „Dostają pieniądze od Żydów”

Korwin-Mikke odniósł się do niedawnych słów Sławomira Mentzena oraz do żydowskich roszczeń. „Dostają pieniądze od Żydów” – ostro o politykach PiS i PO mówi lider wolnościowców.

Polityk na samym początku odniósł się do kampanii Stowarzyszenia Marsz Niepodległości przeciwko roszczeniom żydowskim: „Program polega na tym, że jest to jedna wielka żydowska hucpa” – mówi o ustawie 447 Korwin-Mikke – „Samo to, że rząd polski się godzi na tą ustawę znaczy, że rząd nie ma odrobiny godności”.

Stowarzyszenie Marsz Niepodległości pod koniec lutego rozpoczęło kampanię #NieDlaRoszczeń odnoszącą się do uchwalonej przez Senat USA ustawy o restytucji mienia. Od kilku tygodni zbierane są podpisy pod listem do Donalda Trumpa i organizowana jest szeroka akcja informacyjna.

Zobacz także: Korwin-Mikke o Kukizie: „Pijane dziecko w różowej mgle”

„Rząd się kompromituje. Przemysł holokaust działa dzięki temu, że Żydzi odpalają jakieś działki (pieniądze – przyp. red.) politykom z USA, w tym jakaś kwota idzie do polskich polityków. To jest mimo wszystko sporo pieniędzy. Dla nich to piechotą nie chodzi” – ostro podkreśla polityk.

11 maja ulicami Warszawy przejdzie duża ogólnopolska manifestacja #STOP447 w obronie Polski i Polaków przed bezspadkowymi roszczeniami żydowskimi

REKLAMA

Komentarze