REKLAMA

Komentarz Mediów Narodowych: Wielkie korporacje zagrażają suwerenności państw [WIDEO]

Komentarz Mediów Narodowych: Wielkie korporacje zagrażają suwerenności państw [WIDEO]

Na naszym kanale pojawił się kolejny odcinek Komentarza Mediów Narodowych. Komentują Mateusz Pławski i Arkadiusz Jabłoński. Tematem dzisiejszego odcinka są międzynarodowe korporacje i kapitał. 

REKLAMA

Arkadiusz Jabłoński: Migracja spowodowała rozpad europejskich społeczeństw. To imigranci doprowadzili do multikulturalizmu. Wszechpolak zwraca również uwagę na międzynarodowy kapitał: Budżety niektórych korporacji są większe od budżetów jednego państwa.

Rzecznik prasowy Młodzieży Wszechpolskiej, Mateusz Pławski zwraca uwagę na problem dzietności wśród mieszkańców Europy. Dochodzi do tego, że na jedno dziecko brytyjskie lub francuskie rodzi się trójka dzieci arabskich lub murzyńskich.

Mateusz Pławski odwołał się również do pikiety organizowanej przez Obóz Narodowo-Radykalny i transparentu przygotowanego przez oenerowców: Na cudzych dzieciach narodu nie zbudujemy.

Narodowcy zwracają również uwagę na świadczenia socjalne i poziom gospodarczy krajów, z których wyjeżdżają młodzi ludzie. Za przykład może służyć Polska, gdzie mamy duży napływ Ukraińców. Równocześnie młodzi Polacy wyjeżdżają do Francji, Wielkiej Brytanii czy Niemiec, gdzie nie tylko więcej zarabiają, ale również są większe dodatki socjalne.

Zachęcamy do obejrzenia całości dzisiejszego odcinka Komentarza Mediów Narodowych oraz do subskrypcji naszego kanału na portalu YouTube.

MediaNarodowe.com

REKLAMA

Komentarze