REKLAMA

Konfederacja ostro o Emilewicz. „To jest tęczowy PiS” [WIDEO]

Konfederacja ostro o Emilewicz. „To jest tęczowy PiS” [WIDEO]

Odbyła się konferencja prasowa Konfederacji ws. wypowiedzi Jadwigi Emilewicz, minister przedsiębiorczości i technologii w rządzie M. Morawieckiego.

Jadwiga Emilewicz w wywiadzie dla jednego z portali informacyjnych powiedziała: „Sprawdźmy co w ustawie należałoby zmienić, aby partnerzy tej samej płci mogli w sposób jednoznaczny po sobie dziedziczyć”. Przypomnijmy, że pani minister Emilewicz należy do ugrupowania Porozumienie Jarosława Gowina, współtworzącego rząd tzw. „Zjednoczonej Prawicy”.

ZOBACZ TAKŻE: [TYLKO U NAS] Robert Winnicki o „taśmach Konfederacji”. „Boją się nas!”

Poseł Robert Winnicki, prezes Ruchu Narodowego i jeden z liderów Konfederacji podczas konferencji prasowej w Sejmie mówił: „To jest wypowiedź jednej z najbardziej prominentnych kandydatek PiS w skali kraju (…) Emilewicz rozważa jak wprowadzić tylnymi drzwiami (…) związki jednopłciowe, homoseksualne”. Według polityków Konfederacji takie stanowisko może prowadzić także do wprowadzenia adopcji dzieci przez homoseksualistów.

#Konfederacja o tęczowych propozycjach minister Emilewicz!

Gepostet von Konfederacja am Mittwoch, 9. Oktober 2019

„To jest oblicze tęczowego PiS-u, które nie jest nowe (…) PiS traktuje konserwatystów i obrońców życia jak kwiatek do kożucha”. Robert Winnicki twierdzi, że wprowadzenie przez PiS związków jednopłciowych to tylko kwestia czasu. „Konfederacja jako jedyny komitet zdecydowanie i stanowczo sprzeciwia się jakimkolwiek ustępstwom na rzecz LGBT w przestrzeni publicznej!”. Przedstawił także żądania wobec PiS ws. LGBT.

REKLAMA

Komentarze