REKLAMA

Konfederacja idzie w górę! Rośnie panika w PiS i TVP?

Konfederacja idzie w górę! Rośnie panika w PiS i TVP?

W coraz większej liczbie sondaży Konfederacja spokojnie przekracza 5% poparcia. Jeszcze niedawno sondaże dawały sojuszowi narodowców i wolnościowców po 2%.

REKLAMA

Rośnie panika w PiS i TVP? Zakrojona na szeroką skalę dezinformacja, toporna propaganda jak za najmroczniejszych czasów towarzysza Urbana, całkowity brak obecności przedstawicieli Konfederacji w programach publicznej (czy raczej partyjnej) telewizji na nic. Czy Telewizja Polska nadal będzie mogła udawać, że Konfederacja nie istnieje?

Coraz częściej pojawiają się sondaże dające Konfederacji po 6 czy nawet 7 procent poparcia. Jeszcze niedawno pojawiały się badania nie dające sojuszowi antysystemowej prawicy więcej niż 2%. Czyżby po raz kolejny dał o sobie znać typowy upór w charakterze narodowym Polaków? Zakazany owoc kusi. Do wielu z nich dotarła także informacja o przegranej TVP w sądzie.

ZOBACZ TAKŻE: Konfederacja z sukcesem: TVP musi przeprosić za swą propagandę

Oczywiście do sondaży trzeba podchodzić ze spokojem, a wszystko zależy od mobilizacji wyborców. Kluczem do sukcesu Konfederacji będzie aktywizacja młodzieży. Kampania jest już na ostatniej prostej, do wyborów pozostały niecałe dwa tygodnie. Wiele wskazuje na to, że w najbliższej kadencji Sejmu zobaczymy tam znowu narodowców i wolnościowców. Wszystko okaże się już 13 października.

REKLAMA

Komentarze