REKLAMA

Komentarz Mediów Narodowych: Czy włodarze miast sprzyjają lewackiej ekstremie? [WIDEO]

Komentarz Mediów Narodowych: Czy włodarze miast sprzyjają lewackiej ekstremie? [WIDEO]

Przedstawiamy kolejny odcinek Komentarza Mediów Narodowych. Można w nim usłyszeć Tomasza Kalinowskiego z Obozu Narodowo-Radykalnego oraz Mateusza Pławskiego z Młodzieży Wszechpolskiej. Dyskusja dotyczy lewackiej ekstremy.

REKLAMA

Narodowcy w swoich wypowiedziach odnieśli się do takich organizacji jak Obywatele RP, Komitet Obrony Demokracji czy też Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Pod przysłowiową lupę wzięto każdą organizację, czy też pomoc jaka jest niesiona tym lewicowym organizacjom.

Rzecznik prasowy Obozu Narodowo-Radykalnego zwrócił uwagę na grupę Obywateli RP. Myślę, że są to ludzie poddani dość głębokiej indoktrynacji. 27 lat działania Gazety Wyborczej, TVN-u i Polsatu musiało przynieść owoce. Są to ludzie, którzy pełnią funkcję bojówki tzw. totalnej opozycji.

Wszechpolak, Mateusz Pławski, zwrócił uwagę na to, że Obywatele RP są radykalnym ruchem, który wychodzi na ulicę i tworzy swego rodzaju bojówkę. Obywatele RP to jest taka w cudzysłowie bojówka. Przypominam, że mieliśmy sytuację, gdy to oni starali się prowokować środowisko narodowe. Czasami próbowali nas również prowokować. W rzeczywistości są jednak żenujący i śmieszni.

Tomasz Kalinowski wskazał również na to, że środowiska lewicowe łączy nienawiść do partii rządzącej. Myślę, że tych ludzi łączy emocja. W tym momencie nienawiść do Jarosława Kaczyńskiego i koalicji rządzącej. Mateusz Pławski dodał, że różnej maści demoliberałowie dążą do eskalacji konfliktów. Próbują także prowokować zarówno narodowców, jak i PiS do konkretnych rozwiązań, czy nawet stosowania przemocy wobec członków KOD czy Obywateli RP.

Zachęcamy do zapoznania się z całością materiału. Polecamy obserwować nasz kanał na profilu YouTube – od września będą pojawiać się nowe programy!

 

REKLAMA

Komentarze