REKLAMA

Kolejny skandaliczny pomysł UE. Eurokraci zamierzają uzależnić finansowe transfery od praworządności państw członkowskich

Kolejny skandaliczny pomysł UE. Eurokraci zamierzają uzależnić finansowe transfery od praworządności państw członkowskich

Unia Europejska znów ingeruje w wewnętrzne stanowienia prawa, w poszczególnych państwach członkowskich. Na unijnej wokandzie pojawił się pomysł powiązania wysokości transferów finansowych do państw członkowskich z ich praworządnością. To już kolejny raz kiedy eurokraci roszczą sobie prawo do rozpatrywania systemów polityczno-sądowniczych w danych państwach członkowskich.

REKLAMA

Brukselscy biurokraci nie dają za wygraną! Tym razem postanowiono po raz kolejny zaingerować w podmiotowość państw członkowskich. Jak to się skończy?

Komisja Europejska chce pominąć polski rząd przy finansowych transferach

W ramach Komisji Europejskiej pojawił się pomysł przekazania pieniędzy polskim samorządom, a nie jak do tej pory rządowi. To kolejne kontrowersyjny pomysł KE. Trudno uciec od wrażenia, że takie działanie pozwoli brukselskim elitom aktywnie lobbować w kontekście polskiego bużdetu.

Według urzędników KE unijne fundusze powinny być dysponowane w zależności od stopnia praworządności i szanowania mniejszości, w obrębie danego państwa członkowskiego.

PE debatuje nad łamaniem praworządności,w Polsce już od 4 lat. Ingerencja unijna jest efektem skandalicznego donosicielstwa na Polskę, którego autorami są lewico-liberalni politycy opozycji. Wczoraj Komisja Swobód Obywatelskich, Sprawiedliwości i Spraw Wewnętrznych przyjęła kolejny potępiający Polskę raport.

Raport idealnie wpisuje się w stricte lewicową agendę, która w obrębie UE szery się już od bardzo wielu lat. Tekst potępia Polskę za rzekome dyskryminowanie mniejszości czy sprzeciw wobec permisywnej i sprzecznej z głosami pobrzmiewającymi z ust znakomitej większości polskich rodziców edukacji seksualnej. Projekt jawnie kontestuje też reformę sądownictwa wdrażaną przez obóz Zjednoczonej Prawicy.

Co jeszcze bardziej szokujące Komisja Swobód Obywatelskich, Sprawiedliwości i Spraw Wewnętrznych zamierza powziąć działanie, w celu odcięcia od finansowania tych gmin, które nie zgadzają się na wdrażanie agresywnej ideologi LGBT na swoim terenie. Właśnie te jednostki terytorialne, które ogłosiły się ” strefami wolnymi od LGBT”, mają zostać pozbawione finansowania.

Do całej sprawy odniósł się także Juan Fernando Lopez Aguilar przewodniczący wyżej wspomnianej komisji:- Bycie członkiem Unii Europejskiej to respektowanie unijnych wartości oraz praw. Unia musi powiedzieć głośno, że przejmuje się Polską i losem prawie 40 milionów obywateli unijnych w Polsce.

To kolejny przykład na to, że konserwatywni działacze, walczący z agresywnymi ideologiami i permisywną edukacją seksualną są w unijnej nomenklaturze sekowani i atakowani. Europa, która wyrosła przecież z korzeni chrześcijańskich zatraca się niestety coraz bardziej w lewicowym sosie przyprawionym marksizmem kulturowym i obyczajową rewolucją.

Money.pl

Czytaj także: Olga Tokarczuk dementuje plotki w kontekście listu do Rafała Trzaskowskiego

Czytaj także: Sejm zdecydował. Bon turystyczny nie obejmie emerytów!

Czytaj także: Tajemnicze spotkanie Kurskiego i Zybertowicza. O czym dyskutowali panowie?

REKLAMA

Komentarze