REKLAMA

Kobiety nie są pełnoprawnymi obywatelkami, a centralną rolę mężczyzny należy zniszczyć, czyli o edukacji seksualnej w Hiszpanii

Kobiety nie są pełnoprawnymi obywatelkami, a centralną rolę mężczyzny należy zniszczyć, czyli o edukacji seksualnej w Hiszpanii

Rząd hiszpańskiej Nawarry opracował właśnie tak zwane Skolae, czyli program lekcji wychowania seksualnego dla dzieci w wieku szkolnym. Treść programu jest skrajnie lewicowa i naszpikowana treściami o charakterze erotycznym.

Według Skolae kobiety wciąż nie są pełnoprawnymi obywatelkami, stąd konieczne jest zniszczenie „centralnej roli mężczyzny”. Program wskazuje również, iż płeć jest jedynie konstruktem socjalnym, który można dowolnie kreować.

REKLAMA

Szkoła ma uczyć ponadto o „różnych rodzajach rodzin” i odmianach LGTB oraz przekazać dzieciom pełną wiedzę o tak zwanych orientacjach seksualnych spod znaku tęczy.

Czytaj także: Niebezpieczny program nauczania w Słupsku. Rada Miasta przekroczyła kompetencje

Program gardzi natomiast romantyczną miłością jako społeczną konstrukcją, gdyż romantyczna miłość została zdefiniowana z heteroseksualizmem, a zatem generuje „mity” takie jak całkowite oddanie czy łączenie miłości z cierpieniem.
Najbardziej przerażający wydaje się fakt, iż program podsuwa propozycję gier erotycznych między dziećmi od 0 do 6 lat.
Na chwilę obecną Skolae pilotowana jest w jedynie 16 szkołach Nawarry, jednak za 3 lata ma trafić do wszystkich szkół w regionie.
pch24.pl

Zobacz także:

 

REKLAMA

Komentarze