REKLAMA

Kandydat na prezydenta Gdańska Grzegorz Braun zarejestrowany!

Kandydat na prezydenta Gdańska Grzegorz Braun zarejestrowany!

Komisja Wyborcza w Gdańsku z opóźnieniem dokonała oficjalnej rejestracji Grzegorza Brauna na kandydata na prezydenta Gdańska!

Jak czytamy na oficjalnej stronie reżysera:

Miejska Komisja Wyborcza w Gdańsku z kilkudniowym opóźnieniem, po zastosowaniu bezprawnej obstrukcji proceduralnej – nakazującej przedkładanie dokumentów niewymaganych Kodeksem Wyborczym – w poniedziałek 11 lutego dokonała w końcu oficjalnej rejestracji kandydatury Grzegorza Brauna w wyborach uzupełniających na urząd prezydenta miasta Gdańska.

Wcześniej, opóźnione zostało rozpoczęcie zbiorki podpisów poparcia kandydatury. Opóźniono ten proces o całe trzy dni. KWW Grzegorza Brauna zebrał na czas podpisy. Mimo przeciwności było ich niemal dwukrotnie więcej niż wymagano.

Kampania wyborcza rusza teraz pełną parą – poza czasem antenowym w mediach publicznych, który kandydatowi przysługuje z mocy prawa, Grzegorz Braun pojawi się m.in. na otwartych spotkaniach z wyborcami, których cykl w różnych dzielnicach miasta planuje sztab wyborczy kandydata.” – podano na stronie.

W biurze KWW Grzegorza Brauna przy ul. Do Studzienki 5/1 w Gdańsku działa telefon zaufania. Służyć on ma osobom poszkodowanym i skorumpowanym przez układ gdański: 782515500. Uruchomiona również została strona internetowa www.ukladgdanski.pl.

Dodatkowo, kampanię wyborczą Grzegorza Brauna można wspierać poprzez wpłaty osób stale zamieszkałych w Polsce na konto: 30 1090 1098 0000 0001 4178 0055. W tytule należy podać: Wpłata na rzecz KWW Grzegorza Brauna).

Tymczasem, pełnomocnik Brauna nadal oczekuje na rozstrzygnięcie Sądu Najwyższego. Sprawa dotyczy legalności kandydatury pani Dulkiewicz.

grzegorzbraun.pl

REKLAMA

Komentarze