REKLAMA

Kampania Bosaka, zbiórka podpisów. Krzysztof Tuduj w MN [WIDEO]

Kampania Bosaka, zbiórka podpisów. Krzysztof Tuduj w MN [WIDEO]

Krzysztof Tuduj, jeden z liderów Ruchu Narodowego i poseł Konfederacji, był gościem w Mediach Narodowych. Tematem była zbiórka podpisów dla Bosaka.

Krzysztof Tuduj jest jednym z dwóch wiceprezesów Ruchu Narodowego oraz jednym z jedenastu posłów Konfederacji. W rozmowie z Mediami Narodowymi przedstawił sytuację dotyczącą zbiórki podpisów pod kandydaturą Krzysztofa Bosaka. Przypomnijmy, że Krzysztof Bosak wygrał prawybory w Konfederacji i jest obecnie kandydatem tej formacji w szybko nadchodzących wyborach prezydenckich. Pierwsza tura wyborów już 10 maja. W najbliższym czasie każdy z kandydatów musi zebrać sto tysięcy podpisów, żeby móc wystartować w wyborach. Jak tam zbiórka Krzysztofa Bosaka?

REKLAMA

„100 tysięcy podpisów to jest wymagana liczba, żeby mógł być skutecznie zarejestrowany kandydat na urząd prezydenta RP. Trzeba zebrać więcej. Przede wszystkim dlatego, że potrafią być podpisy odrzucane” – mówił K. Tuduj. Apelował, żeby podpisy składać wyraźnie, by komisja licząca nie dopatrzyła się powodów, by je odrzucić. Krzysztof Tuduj zaznaczył, że dla bezpieczeństwa Konfederacja chce ich zebrać około 150 tysięcy. „Możemy się pochwalić, że ruszyliśmy z kopyta”. Zareklamował też stronę internetową kampanii – Bosak2020.pl, gdzie można pobrać karty do podpisów.

ZOBACZ TAKŻE: Temat „447” powraca! Ambasador Izraela chce „zwrotu majątku” [WIDEO]

„Serdecznie proszę, apeluję, pomóżcie nam zebrać te podpisy jak najszybciej, żeby sztab i wszystkie siły mogły być skierowane już na kampanię konkretną” – apelował Krzysztof Tuduj. Konfederacja narzuciła sobie termin 15 marca. Do tego czasu chcą zebrać 150 tysięcy podpisów. Bez wsparcia uczciwych polskich patriotów się to nie uda, stąd apele polityków Konfederacji o wsparcie w zbiórce podpisów i kampanii. „My w sztabie staramy się robić wszystko, żeby druga tura to był Andrzej Duda i Krzysztof Bosak”. Zachęcamy do zapoznania się z całością rozmowy i całym nagraniem na kanale telewizji internetowej Mediów Narodowych. Serdecznie zapraszamy!

REKLAMA

Komentarze