REKLAMA

Kalinowski o #DajmyOddech: “Jedni rozprowadzają fake newsy, a patrioci wolą pomagać”

Kalinowski o #DajmyOddech: “Jedni rozprowadzają fake newsy, a patrioci wolą pomagać”

Tomasz Kalinowski promuje zrzutkę Rot Niepodległości #DajmyOddech: “Jedni rozprowadzają fake newsy, a patrioci wolą pomagać”.

Członek Zarządu Stowarzyszenia Marsz Niepodległości promuje najnowszą akcję Rot Niepodległości #DajmyOddech: “Jedni rozprowadzają fake newsy, a patrioci wolą pomagać! Uruchomiliśmy obywatelską zbiórkę na potrzebny sprzęt medyczny dla chorych na koronawirusa” – zachęca do wpłat Kalinowski.

Brak obrazka

Zrzutka to odpowiedź na pandemię koronawirusa, która rozprzestrzenia się na całym świecie. Tragiczna sytuacja jest we Włoszech, Hiszpanii, także z dnia na dzień w Polsce pojawia się coraz więcej przypadków zachorowań i zgonów. Polska służba zdrowia potrzebuje w tym momencie wsparcia.

Jako odpowiedzialne i solidarne społeczeństwo musimy być gotowi do poświęceń i dlatego postanowiliśmy uruchomić zbiórkę, której fundusz zostanie przeznaczony na zakup respiratorów, których tak bardzo potrzebuje teraz nasza służba zdrowia.

Zbiórka cieszy się popularnością w mediach społecznościowych, jednak organizatorzy apelują o dalsze wsparcie i promocję zrzutki. Polacy muszą być solidarni w trudnym momencie, aby polskie służby zdrowia nie stały przed dramatyczną decyzją kogo musi ratować.

Wspomóż zbiórkę —> KLIK

REKLAMA

Komentarze