REKLAMA

Kaja Godek w… „Milionerach”. To wcale nie było takie proste

Kaja Godek w… „Milionerach”. To wcale nie było takie proste

Kaja Godek w programie TVN – „Milionerzy”. Pytanie o znaną działaczkę społeczną okazało jednak się dla uczestnika dość trudne – mężczyzna, aby na nie odpowiedzieć musiał wykorzystać koło ratunkowe.

REKLAMA

Kaja Godek całą sytuację traktuje z przymrużeniem oka – „Wpolityce pyta, czy podziękuje za reklamę tvn-owi. No pewnie, ze dziękuje! Do publicystyki nie zaproszą, to choć w Milionerach się udało – o ile większy zasięg!” – podkreśla na Twitterze działaczka pro-life.

https://twitter.com/GodekKaja/status/1103787343985733633

Uczestnik popularnego teleturnieju musiał odgadnąć z czego znana jest Kaja Godek. Do wyboru miał cztery odpowiedzi – z walki o niepodległość Śląska, likwidację Senatu RP, zakaz polowań na bażanty oraz o całkowity zakaz aborcji. Mężczyzna ratował się przy tym pytaniu kołem ratunkowym – pół na pół.

https://twitter.com/GodekKaja/status/1103755280834277377

W ostatnim czasie działaczka prolife dołączyła do koalicji narodowo-wolnościowej. Godek podkreślała, że zgadza się z postulatami Konfederacji: „Okazało się, że PiS wiernie wypełnia polecenia Brukseli. Poświęca polskie interesy, poświęca życie polskich dzieci na rzecz dobrych stosunków z europejską lewicą. Ogłaszamy wielki Marsz dla Życia – marsz na wybory!”

Kaja Godek to działaczka pro-life, członek Zarządu Fundacji Życie i Rodzina, była pełnomocnikiem Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej „Stop Aborcji” oraz „Zatrzymaj Aborcję”. Jest matką trojga dzieci w tym jednego z zespołem Downa.

CZYTAJ TAKŻE: Kaja Godek mocno o Karnowskich i PiS: „Co jest ważniejsze – by feministki były zadowolone czy ratowanie ludzi przed śmiercią?”

REKLAMA

Komentarze