REKLAMA

Już jutro, 25 marca, zawierzmy Polskę Niepokalanemu Sercu Maryi!

Już jutro, 25 marca, zawierzmy Polskę Niepokalanemu Sercu Maryi!

Przypominamy o wspaniałej i szlachetnej inicjatywie. Już jutro, 25 marca, zawierzmy Polskę Niepokalanemu Sercu Maryi! Wsparło to wiele znanych osób.

REKLAMA

Przypominamy! To już jutro! „Apelujemy do wszystkich Polaków, duchowieństwa i władz Rzeczypospolitej o wspólne dokonanie aktu zawierzenia Polski i nas samych Niepokalanemu Sercu Maryi w święto Zwiastowania Pańskiego dn. 25 marca bieżącego roku. W dobie globalnych środków komunikacji dokonanie zbiorowego aktu zawierzenia nie wymaga od nas przerywania krajowej kwarantanny czy jednolitej formy zewnętrznej, ale ufnego, szczerego serca i jednego ducha wiary, gdziekolwiek w tym dniu będziemy”.

Na stronie niepokalanesercemaryi.pl w ostatnim czasie mogliśmy śledzić aktualności, w których wiele jest informacji o wsparciu dla tej inicjatywy i deklaracji poszczególnych księży i parafii, że przyłączają się do tego szlachetnego działania. Inicjatywę wsparł także np. Wojciech Cejrowski, Paweł Lisicki, Jan Pospieszalski, prof. dr hab. Jacek Bartyzel, dr Anna Mandrela, prof. dr hab. Artur Andrzejuk, prof. dr hab. Piotr Tylus, Prof. dr hab. Katarzyna Dybeł i inni. Dołączyło też np. Bractwo Św. Piusa X w Polsce oraz Rycerstwo Niepokalanej.

ZOBACZ TAKŻE: Bąkiewicz apeluje o zawierzenie Polski Niepokalanemu Sercu Maryi [WIDEO]

„Żyjemy też w czasach wrastających napięć geopolitycznych (…) Jesteśmy świadomi, że oprócz czynnika ludzkiego musimy zwrócić się Pana Boga. Chcielibyśmy dołączyć prośbę o zawierzenie naszej Ojczyzny Niepokalanemu Sercu Maryi. Pragniemy, aby takiego aktu zawierzenia dokonali Polacy, wraz z duchownymi i władzami Polski, na czele z prezydentem RP ” – apeluje prezes Marszu Niepodległości. „W czasach zagrożeń i kryzysów najgorętsza modlitwa nie zwalnia z wytrwałego i roztropnego działania, które jest oczywistym porządkiem rzeczy. Z drugiej strony zakładanie, jakoby modlitwa była niepotrzebna, jest bluźnierczym policzkiem wymierzonym Bogu. To tak, jakbyśmy Mu powiedzieli: nie jesteś nam potrzebny, damy radę bez Ciebie” – czytamy na stronie. 25 marca już jutro!

REKLAMA

Komentarze