REKLAMA

Już dziś dorzuć się do zbiórki i Zapal znicz Bohaterom [ZRZUTKA]

Już dziś dorzuć się do zbiórki i Zapal znicz Bohaterom [ZRZUTKA]

Młodzież Wszechpolska rozpoczęła zrzutkę „Zapal znicz bohaterom”. Chcemy przywrócić pamięć o ludziach, którzy polegli w walce o niepodległość naszego kraju – apelują wszechpolacy.

REKLAMA

Wiele grobów, w których spoczywają polscy bohaterowie, uczestnicy historycznych wydarzeń ważnych dla naszego narodu, jest zapomnianych. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że na co dzień mijamy takie miejsca, rozrzucone po całym kraju. Patrioci ginęli w służbie ojczyzny, ale nie różnili się oni od Was i od nas.

Zapal znicz bohaterom to akcja, która ma przywrócić pamięć o Polkach i Polakach, którzy walczyli o wolną Polskę: ” Chcemy przywrócić pamięć o ludziach, którzy polegli w walce o niepodległość naszego kraju, oddać im należyty szacunek za ich heroiczne czyny. Pragniemy przybliżyć niepowtarzalne historie naszych rodaków, którzy potrafili stać się ludźmi czynu w walce za ojczyznę. „

Akcję można wesprzeć na wiele sposobów. Dzięki wsparciu Młodzież Wszechpolska chce dotrzeć nawet do 3 tysięcy grobów, z których każdy kryje unikalną historię jednego bohatera!

WPŁAĆ DAROWIZNĘ –> ZAPAL ZNICZ BOHATEROM

REKLAMA

Komentarze