REKLAMA

Jaki: Trzaskowski złamał prawie wszystkie obietnice wyborcze, prócz kasy na LGBT

Jaki: Trzaskowski złamał prawie wszystkie obietnice wyborcze, prócz kasy na LGBT

„Teraz głosuje cały kraj. Nic nie jest pewne, z pokorą trzeba pracować. Jednak też bez przesady. PAD jest najlepszym kandydatem” – czytamy na stronie posła w Twitterze.

Patryk Jaki wyjaśnił także między innymi dlaczego był przeciwnikiem przekładania wyborów: „Byłem przeciwnikiem wyborów m.in. dlatego, że da to szanse na reset kampanii PO. Z drugiej strony podzielą się głosy kandydatów 3RP i wtedy przy odrobinie szczęścia nie da się wykluczyć pierwszej tury.”

REKLAMA

Co z Rafałem Trzaskowskim?

Wyraził on także zdanie pro po Rafała Trzaskowskiego – prezydenta Warszawy: „Co do RT. Jedyny samorządowiec w Polsce, który złamał prawie wszystkie swoje obietnice. Poza kasą na LGBT z niczym sobie nie radzi. Czajka, strefy palet, kryzysy śmieciowe, największe podwyżki dla mieszkańców. Nawet z kozami sobie nie poradził. A w czasie #COVID19 był…zmęczony.”

Na dodatek nieco sarkastycznie podkreśla, że Trzaskowski to „Idealny kandydat na prezydenta Polski”. W tymże poście umieścił linka na swoją stronę na Facebooku. Jest tam umieszczona jego tzw. analiza działań Trzaskowskiego. Zarzucił mu między innymi złamania 55 obietnic spośród 59.

„Smog – miały być dopłaty do wymiany pieców i kopciuchów. Nie ma ani jednego ani drugiego. PO nie poradziła sobie nawet z najprostszą sprawą jaką jest wymiana kopciuchów miejskich.” – pisze w rozdziale „Środowisko”.

„Drogi – oczywiście złamali obietnice dokończenia obwodnicy śródmiejskiej co stało się tradycją każdej nowej kadencji PO w Warszawie.” – widzimy w części „ Infrastruktura i komunikacja”.

„Miało się wszystko zmienić. Nie zmieniło się nic. Ofiary się lekceważy. Miasto skarży korzystne dla nich decyzje, co jest kuriozum w skali świata i działa w ten sposób na korzyść mafii reprywatyzacyjnej.” – twierdzi poseł w rozdziale „Infrastruktura”.

Źródło: Twitter Facebook

REKLAMA

Komentarze