Jaki mocno o ustawie 447 i roszczeniach żydowskich. Bąkiewicz odpowiada

Patryk Jaki był dzisiejszym gościem w Rozmowie RMF. W programie wprost przyznał, że Polska nie powinna stosować się do zaleceń ustawy 447.

REKLAMA

„Po moim trupie” – powiedział Jaki odnosząc się do wypłacenia Żydom roszczeń. Na mocne słowa polityka PiS natychmiast odpowiedział szef Marszu Niepodległości. Robert Bąkiewicz na Twitterze zaproponował Jakiemu, aby dołączył 11 maja do wielkiego, ogólnopolskiego marszu #STOP447.

„Panie Ministrze Jaki widzimy się więc 11 maja w Warszawie na ogólnopolskiej manifestacji #STOP447. Serdecznie zapraszam” – zachęcał polityka Robert Bąkiewicz.

Przypominamy, że 11 maja ulicami Warszawy przejdzie duża ogólnopolska manifestacja #STOP447 w obronie Polski i Polaków przed bezspadkowymi roszczeniami żydowskimi.

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FB [KLIK]

#STOP447 odbędzie się rok po podpisaniu ustawy ACT JUST 447. Dzięki ustawie władze mogą wywierać na Polskę naciski, by oddała ona żydom rzekome mienie spadkowe obliguje nasz kraj do spłaty 300 mld dolarów w postaci restytucji majątku.

„Nie możemy się zgodzić na to żeby Polska płaciła organizacjom diaspory żydowskiej za tzw. mienie bezspadkowe. Przejdziemy głównymi ulicami stolicy, liczymy na wysoką frekwencję” – przekonuje do marszu Stowarzyszenie Marsz Niepodległości.

Przypominamy, że Stowarzyszenie Marsz Niepodległości pod koniec lutego rozpoczęło kampanię #NieDlaRoszczeń odnoszącą się do uchwalonej przez Senat USA ustawy o restytucji mienia. Od kilku tygodni zbierane są podpisy pod listem do Donalda Trumpa i organizowana jest szeroka akcja informacyjna.

REKLAMA

Komentarze