REKLAMA

Internauci miażdżą sędziego, który obniżył wyrok mordercy 3-latka: To potwór

Internauci miażdżą sędziego, który obniżył wyrok mordercy 3-latka: To potwór

Internauci miażdżą sędziego, który obniżył wyrok dla mordercy 3-latka: To potwór – wprost piszą i przypominają, że to on bronił mordercy 10-letniej Kristiny w czerwcu 2019 r.

Przypominamy, że Sąd Apelacyjny złagodził wyrok dla prawdziwego zwyrodnialca. Steve V., który posiada obywatelstwo Kanady oraz Portugalii, zgwałcił oraz zabił 3-letnie dziecko. Dziecko własnej partnerki. Początkowo dostał 25 lat. W Sądzie Apelacyjnym doszło do najprawdziwszego skandalu – Krzysztof Eichstaedt zdecydował się złagodzić karę dla mężczyzny.

Brak obrazka

CZYTAJ TAKŻE: Skandal! Zgwałcił i zabił 3-letnie dziecko partnerki. Dostał 15, a nie 25 lat

Wyrok wywołał prawdziwy skandal. Internauci oburzyli się tak niskim wyrokiem dla zwyrodnialca: „Sędzia Krzysztof Eichstaedt zasiada w jednej z komisji @Adbodnar, który jak pamiętamy bronił mordercy 10-letniej Kristiny w czerwcu 2019 r. Służby powinny zbadać czy w polskim wymiarze sprawiedliwości nie istnieje patologiczna siatka” – przypominają.

„Sędzia Krzysztof Eichstaedt, który złagodził wyrok dla Steve’a V., który zgwałcił 3-letniego chłopca i doprowadził do jego śmierci, został powołany jako sędzia dyscyplinarny przez Zbigniewa Ziobrę” – informuje natomiast Marcin Dobski.

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze