REKLAMA

Imigranci zamordowali 61-letniego niepełnosprawnego, bo… nie dał im papierosa

Imigranci zamordowali 61-letniego niepełnosprawnego, bo… nie dał im papierosa

Francuska policja ujawniła wstrząsające fakty dotyczące śmierci 61-letniego niepełnosprawnego mężczyzny. Został on brutalnie skatowany przez czterech imigrantów pochodzących z Afryki. Sprawcy nadal pozostają na wolności, ale są poszukiwani.

Do brutalnej napaści doszło 5 marca w miejscowości Elbeuf na północy Francji. Czterech mężczyzn „pochodzenia afrykańskiego” przed jednym z lokalnych supermarketów zaczepiło poruszającego się o kulach 61-latka. Poprosili go o papierosa.

Brak obrazka

Niepełnosprawny mężczyzna odmówił. To rozwścieczyło napastników do tego stopnia, że rozpoczęli bestialski atak. Na początku 61-latek został mocno uderzony w twarz. Gdy upadł na ziemie, imigranci skopali go i bestialsko skatowali.

Napadnięty mężczyzna trafił do szpitala. Dopiero wtedy o wszystkim dowiedzieli się policjanci. Obrażenia 61-latka były tak poważne, że lekarzom nie udało się uratować jego życia.

REKLAMA

Sprawców wciąż nie ujęto. Policja przedstawiła drastyczne okoliczności sprawy licząc, że być może zgłoszą się jacyś świadkowie.

wmeritum.pl
REKLAMA

Komentarze