REKLAMA

Trolling roku! Szukał rasizmu na Marszu Niepodległości. Takiego podarunku się nie spodziewał

Trolling roku! Szukał rasizmu na Marszu Niepodległości. Takiego podarunku się nie spodziewał

Znany reporter Gazety Wyborczej strollowany przez działaczy narodowych z Białegostoku! Hugo Bader z pewnością nie spodziewał się takiego podarunku.

REKLAMA

Poznajecie tego Pana? Oto pisma z GW – Hugo Bader, który na Marszu Niepodległości pomalował się na czarno, by szukać rasizmu. Wybiegliśmy na przeciw jego potrzebom i podczas targów książek w #Białystok podarowaliśmy mu pastę do butów wraz z krótką wiadomością – relacjonuje Podlaski Przegląd Narodowy.

Przypominamy, że Hugo Bader pomalował się na czarno na Marszu Niepodległości w 2016 roku, aby prowokować uczestników największej patriotycznej manifestacji w Europie.

„Przede mną przeszło kilkadziesiąt tysięcy ludzi, którym towarzyszyło zdziwienie: „Matko, czarnuch przyszedł”. Nawet jak tego nie wypowiadali, czułem to. To był jeden z najmniej przyjemnych dni w moim życiu” – relacjonował później „dziennikarz” Wyborczej.

Marna prowokacja się jednak nie udała. Na reportera spadła fala krytyki. Później mężczyzna twierdził, że doszło także do „ataku bezpośredniego” i nikt z marszujących mu nie pomógł. Nie potrafił wykazać kto za rzekomy atak odpowiada.

Przypominamy, że 11 maja ulicami Warszawy przejdzie duża ogólnopolska manifestacja #STOP447 w obronie Polski i Polaków przed bezspadkowymi roszczeniami żydowskimi.

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FB KLIK

#STOP447 odbędzie się rok po podpisaniu ustawy ACT JUST 447. Dzięki ustawie władze mogą wywierać na Polskę naciski, by oddała ona żydom rzekome mienie spadkowe obliguje nasz kraj do spłaty 300 mld dolarów w postaci restytucji majątku.

REKLAMA

Komentarze