REKLAMA

Hubert Czerniak – Człowiek z teczki: Michalkiewicz, Mandrela, Holocher, Stala [WIDEO]

Hubert Czerniak – Człowiek z teczki: Michalkiewicz, Mandrela, Holocher, Stala [WIDEO]

Podczas specjalnej konferencji zorganizowanej w siedzibie Mediów Narodowych omówiono intrygującą postać lekarza z Tczowa. Hubert Czerniak został prześwietlony przez Radosława Patlewicza i jak wykazano w dokumentacji IPN ma on bogatą przeszłość powiązaną z dawnym ustrojem komunistycznym.

REKLAMA

W konferencji wziął udział Przemysław Holocher z Magna Polonia, red. Stanisław Michalkiewicz, dr Anna Mandrela oraz Tomasz Stala z wydawnictwa 3DOM. Doktor medycyny Hubert Czerniak został wspólnie prześwietlony przez zgromadzone osoby.

Czytaj więcej: Wielka plantacja marihuany została zlikwidowana przez policję

Tomasz Stala z wydawnictwa 3DOM zaproponował, żeby po prawej stronie powstał quasi-kontrwywiad, dzięki któremu można wyłapywać wcześniej osoby szkodliwe, szczególnie po tej stronie politycznej – „Radosław Patlewicz zajmuje się teraz dekomunizacją oraz ujawnianiem nieciekawych życiorysów. Takie osoby jak on ujawniają grupę współpracowników komunistycznych, dzięki czemu prawicowi politycy mogą wcześniej się upewnić, co do przeszłości danych kandydatur. Taki kontrwywiad powinien być jak najbardziej rozpowszechniony”.

Na całą relacje z tej konferencji zapraszamy do materiału poniżej:

REKLAMA

Komentarze