REKLAMA

Horda imigrantów szturmuje granice Europy. Przerażeni mieszkańcy nagrali film [WIDEO]

Horda imigrantów szturmuje granice Europy. Przerażeni mieszkańcy nagrali film [WIDEO]

Horda nielegalnych imigrantów szturmuje południową Hiszpanię. Przez ulicę jednego z miast przebiegło setki niekontrolowanych imigrantów z Afryki. Mieszkańcy uchwycili to na nagraniu wideo. Takie osoby ma przyjmować Polska?

REKLAMA

Według informacji hiszpańskich władz w szturmie wzięło udział nawet 300 nielegalnych imigrantów. Ponad dwustu z nich udało się przedostać w głąb kraju, przez co mogą przeniknąć w głąb państw Wspólnoty. Ok. setki czarnoskórych najeźdźców udało się ująć lokalnej policji.

Jak poinformowała stacja „tvn24”, kilku z nich zostało rannych, a poważnie ucierpiał także jeden z funkcjonariuszy policji, na którego rzucił się imigrant i omal nie urwał mu ucha. Poniższe nagranie opisywanych zajść trafiło wczoraj do sieci i szybko obiegło media społecznościowe.

Biegnącej hordzie imigrantów towarzyszył okrzyk „BOSA”, czyli zwycięstwo. Europejskie liberalne elity wmawiają jak ważne jest otwarcie na przybyszy z Afryki i ich dorobek kulturowy. Jaka jest potencjalna wartość ubogacenia kulturowego takiej bandy nielegalnych imigrantów? Odpowiedź jest raczej zbędna.

REKLAMA

Komentarze