REKLAMA

HIT! Policjanci tańczą dzieciom na kwarantannie: „Jesteśmy dla Was” [WIDEO]

HIT! Policjanci tańczą dzieciom na kwarantannie: „Jesteśmy dla Was” [WIDEO]

To wideo robi furorę w mediach społecznościowych. Nagranie z tańczącymi policjantami stało się hitem sieci, chociaż nie każdy internauta zachwala postawę służb.

REKLAMA

Niestety, codziennie dowiadujemy się o kolejnych ofiarach koronawirusa w naszym kraju. Przypadków zakażenia jest już ponad tysiąc, a będzie coraz więcej. Sytuacja nie jest na szczęście tak poważana, jak w wielu krajach zachodnich. Coraz więcej osób jest także na kwarantannie – tym jednak pomorska policja stara się uprzyjemnić czas.

„Policjanci dzieciom na kwarantannie. Przez 2 tygodnie można się zżyć i dobrze poznać, a i umilić czas. Trzymajcie się – jesteśmy dla Was i z Wami” – opublikowała tweet Polska Policja i dodała wymowne hasztagi – #kwarantanna = #zostańWdomu = #NieOkłamujPolicjanta.

Filmik z tańczącymi policjantami został opublikowany m.in. na Twitterze czy portalu społecznościowym Facebook. Widziało go już kilkadziesiąt tysięcy osób.

https://twitter.com/PolskaPolicja/status/1243527284310540289?s=19

Użytkownicy mediów społecznościowych w większości zachwycili się postawą policjantów: „Popieram tą akcję . Bardzo pozytywna postawa policjantów. Policjanci to też ludzie z poczuciem humoru. I bardzo dobrze że próbują spowodować w tych trudnych czasach uśmiech na ustach dzieci a także dorosłych”.

Część internatów zauważyła jednak, że takie zachowanie nie przystoi policji: „Nie da się być jednocześnie „panem władzą” i śmiesznym klaunem z czerwonym nosem. Jak chcecie pomóc ludziom na kwarantannie to przynoście im jedzenie”. A Wy co uważacie?

REKLAMA

Komentarze