REKLAMA

HIT! Nowy spot Konfederacji hitem w sieci: „Tak się robi kampanię” [WIDEO]

HIT! Nowy spot Konfederacji hitem w sieci: „Tak się robi kampanię” [WIDEO]

Nowy spot Konfederacji okazał się hitem w sieci. „Tak się robi kampanię” – piszą użytkownicy Twittera. Klip wyborczy obejrzało już tysiące internautów.

Ronnie Ferrari i Konfederacja mają ze sobą coś wspólnego? Okazuje się, że tak. Łączy ich bowiem klip wyborczy w rytm popularnego utworu „Ona by tak chciała”.

REKLAMA

Na Konfederację oddaj głos królewno! (klip wyborczy)

Na Konfederację oddaj głos królewno! (klip wyborczy)https://konfederacja.net/————————————————————————————————Uwaga, idziemy na wybory! Pamiętajcie, aby do 8 października dopisać się do spisu wyborców w gminie lub przez Internet! ➡ https://www.gov.pl/web/gov/dopisz-sie-do-spisu-wyborcow

Opublikowany przez Konfederacja Piątek, 4 października 2019

Politycy Konfederacji zachęcają w klipie wyborczym do oddania głosu na porozumienie narodowo-wolnościowe. W spocie widzimy liderów – Roberta Winnickiego, Witolda Tumanowicza, Krzysztofa Bosaka czy Janusza Korwin-Mikke.

„Świetne! 🙂 z przymrużeniem oka i dobry bit. A wszystko w słusznej sprawie. Więc na Konfederacje mój głos idzie na pewno!” – piszą użytkownicy Facebooka. Wybory odbędą się 13 października – PKW wylosowała już numery list wyborczych. Konfederacja wylosowała numer 4.

konfederacja/medianarodowe
REKLAMA

Komentarze