REKLAMA

Grzegorz Braun:”Pod pretekstem zakazu uboju, ubije się polski eksport”

Grzegorz Braun:”Pod pretekstem zakazu uboju, ubije się polski eksport”

Grzegorz Braun był gościem kolejnego wydania”Mediów Narodowych”. Agnieszka Jarczyk dopytywała posła Konfederacji o sprawę wolności słowa, ustawy zakazującej hodowli zwierząt futerkowych, a także projekt wprowadzający pełną bezkarność urzędników finansowanych z publicznych pieniędzy. Lider Korony artykułował, iż rzeczony tydzień będzie niezwykle istotny, gdyż w harmonogramie widnieje plan debatowania nad kilkoma projektami dotyczącymi m.in. zakazu hodowli zwierząt futerkowych i zapewnienia braku odpowiedzialność urzędnikom działającym w”społecznym interesie”.

REKLAMA

Grzegorz Braun odpowiedział na kilka ważkich pytań tyczących się wolności słowa, hodowli zwierząt futerkowych czy zniesienia urzędniczej odpowiedzialności.

Braun krytykuje zakaz hodowli zwierząt futerkowych”Zachowajmy jakieś granice”

Agnieszka Jarczyk pytała swojego gościa o kwestię „zbanowania” kanału”wRealu24″:- To kolejny zamach na wolność słowa. Władza jest bierna wobec podobnych wydarzeń. Konfederacja ujmie się za wszystkimi, którym wolność słowa jest zabierana i reglamentowana. W dzisiejszych czasach wszystkie kanały o profilu konserwatywnym tudzież tradycyjnym są skrzętnie atakowane przez postępowe lobby. Każdy chcący awansować na najwyższe szczeble władzy państwowej, jest zobligowany do tolerowania wielu urojeń takich jak:socjalizm czy modernizm-akcentował Braun.

Poseł Konfederacji podkreślił, że w tym tygodniu w Sejmie procedowane będą niezwykle ważkie dla milionów Polaków kwestie:- Zachowajmy zdrowy rozsądek w kontekście zwierząt futerkowych.Winniśmy rzeczone stworzenia Boże traktować z należytym szacunkiem i delikatnością. Zostańmy jednak przy pewnej gradacji. To człowiek jest koroną stworzenia. Skandaliczna wydaje się także ustawa determinująca zniesienie odpowiedzialności publicznych urzędników, którzy będą mieli możność podejmowania dowolnych inicjatyw w subiektywnie rozumianym”interesie społecznym”. Wszelkie straszenie ludzi, podtrzymywanie paniki i paranoi związanej z COVID-19 będzie bezkarne. Podejmiemy rozmowy z posłami Zjednoczonej Prawicy, aby ten pomysł wybić im z głowy-zadeklarował.

Cały materiał dostępny na kanale”Media Narodowe”

Czytaj także: Pełne oskładkowanie umów zlecenia?

Czytaj także: Poznań siedzibą przyszłego sztabu armii amerykańskiej

Zobacz także: Polska przyjęła grupę emigrantów z Białorusi

REKLAMA

Komentarze