REKLAMA

Grzegorz Braun apeluje o pomoc w zbiórce podpisów

Grzegorz Braun apeluje o pomoc w zbiórce podpisów

Kandydujący na prezydenta Gdańska Grzegorz Braun prosi o pomoc w zebraniu odpowiedniej ilości podpisów. Wymagane są trzy tysiące, jednak potrzeba zebrać ich więcej. Termin składania podpisów do Biura Wyborczego mija w środę o północy.

REKLAMA

Start w wyborach na urząd prezydenta Gdańska zapowiedziało 8 kandydatów, między innymi urzędująca komisarz Aleksandra Dulkiwiecz, znany reżyser i działacz społeczny Grzegorz Braun oraz Piotr Walentynowicz.

Wybory uzupełniające odbędą się w niedzielę 3 marca. W środę mija termin składania wymaganych 3 tysięcy podpisów poparcia. Potrzebne jest jednak zebranie większej ilości, gdyż niektóre podpisy mogą okazać się nieważne. Przypomnijmy, że prawo do głosowania mają wyłącznie mieszkańcy Gdańska.

Lider Pobudki zaprezentował już pierwszy spot wyborczy oraz hasło kampanijne, które brzmi „Tu jest Polska”.

Totalna mobilizacja! Prosimy o jak najszybsze przynoszenie podpisów do naszego biura przy ul. Do Studzienki 5/1 we Wrzeszczu. Ostateczny termin na przyniesienie podpisów to środa 6 lutego godz. 21.00. Biuro czynne w poniedziałek, wtorek, środę (4-6 lutego) w godzinach 08:00-21:00. Można też złożyć podpis indywidualnie na miejscu w biurze.


kwwgrzegorzabrauna

W poniedziałek odbyła sie konferencja podczas której Braun poinformował o zawiadomieniu Państwowej Komisji Wyborczej o błędzie przy rejestracji Komitetu Wyborczego Aleksandry Dulkiewicz. PKW przyznała reżyserowi rację i nakazała zmianę nazwy komitetu. Są jednak głosy mówiące iż PKW powinna wykreślić kandydaturę Dukliwiecz.

https://twitter.com/krzysztofbosak/status/1092501258106220550
REKLAMA

Komentarze