REKLAMA

Gronkiewicz-Waltz osobiście poleciła reprywatyzować… ulice i ścieżki rowerowe

Gronkiewicz-Waltz osobiście poleciła reprywatyzować… ulice i ścieżki rowerowe

Tylko Gronkiewicz-Waltz jest zdolna do takich rzeczy. Jak dowiedzieli się redaktorzy Onetu, prezydent osobiście poleciła reprywatyzować… ulice i ścieżki rowerowe.

Komisja weryfikacyjna posiada informacje, że prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz osobiście poleciła reprywatyzować nieruchomości, które w przyszłości są przeznaczone na drogi – poinformował członek komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji Sebastian Kaleta.

Brak obrazka


Słowa poparte są dowodami – dziennikarze dotarli do korespondencji urzędników stołecznego Biura Gospodarki Nieruchomości, która wskazuje na prawdziwość słów Kalety.

Zgodnie z dekretem, takie nieruchomości nie ulegają zwrotowi, mimo to HGW nakazała oddawać. Tyle zostało z wersji „to nie ja, to urzędnicy” – dodaje członek komisji weryfikacyjnej.

Na pytanie, czy komisja podejmie w tej sprawie jakieś działania Kaleta powiedział, że komisja będzie chciała na tę okoliczność przesłuchać prezydent Warszawy. Czarne chmury zbierają się nad Gronkiewicz-Waltz – Wczoraj informowaliśmy, że prezydent Warszawy musi zapłacić za niestawiennictwo przed komisją weryfikacyjną.

onet.pl

Zobacz także:

REKLAMA

Komentarze