REKLAMA

Grób 11-letniej ofiary terrorysty dewastowany przez nielegalnego imigranta

Grób 11-letniej ofiary terrorysty dewastowany przez nielegalnego imigranta

Grób 11-letniej ofiary terrorysty jest regularnie niszczony przez imigranta. Policja puszcza go za każdym razem bezkarnie – pisze Adam Gwiazda na Twitterze.

Mimo, że policja nie reaguje to dewastacja grobu a każdym razem zgłaszana jest do odpowiednich służb. Sprawę nagłośnił ojciec Ebby, który złapał sprawcę na gorący uczynku i zaprowadził go na policję. Policja zwolniła go godzinę poźniej, a mnie pogratulowała „dobrej roboty” – relacjonuje mężczyzna.

11-letnia dziewczynka to Ebba Åkerlund, która zginęła rok temu w zamachu. Sprawcą okazał się uzbecki terrorysta, Rachmat Akiłow, który do Szwecji wjechał na polskiej wizie.

Zamach wstrząsnął wieloma obywatelami Szwecji, zaś sam grób 11-letniej ofiary jest regularnie odwiedzany przez pobliskich mieszkańców. Od końca marca 2017 roku jest także dewastowany przez nielegalnego imigranta. Został także przez niego całkowicie zniszczony.

Rodzice są zmęczeni całą sytuacją i tym, że policja pozwala na bezkarne bezczeszczenie grobu jej córki. Co stało się ze wspaniałą Szwecją, w której kiedyś dorastałem – pisze ojciec zmarłej dziewczyny.

REKLAMA

Komentarze